O nás

Od stromu až do domu,
od základů po střechu…

Vyjdeme Vám vstříc. Individuálně a ke každému vašemu přání

Máme jediný cíl a tím je vaše spokojenost. Nadstandard v podobě osobního přístupu u jiných firem je u nás samozřejmostí a i to je důvodem, proč nás oslovuje stále více lidí a získáváme pevné místo na trhu. Víme, že je nesmírně důležité, aby se vám dobře bydlelo a proto nabízíme extrémně vysokou flexibilitu a schopnost okamžité reakce na veškeré vaše podněty.

Jsme mladou a firmou zato však s mnoha zkušenostmi a dokončenými projekty

Firma Dřevostavby Morava s.r.o. funguje od roku 2013 a s týmem odborníků ve své oblasti se řadí mezi špičku firem na Moravě, které dodávají dřevostavby a domy na klíč. Jsme dynamicky rozvíjející se firmou a výsledky naší práce můžete vidět po celé Moravě.

Postavíme Vám nízkoenergetický dřevěný dům a to s ohledem na každé vaše přání. Sami víme, jak je důležité cítit se doma dobře a chceme, abyste byli ve vašem novém domově spokojeni. Jako reference nám slouží opravdu šťastní zákazníci, kteří si díky nám splnili svůj sen. Nový a příjemný domov.

Certifikace

Stavějte s námi

zkusenosti

Roky zkušeností, mnoho splněných snů

Stavíme domy a pomáháme plnit sny. Léta zkušeností nám umožňují stavět domy, které slouží. Naši klienti nám svou vděčnost vyjádřili už mnohokrát. To je cíl. A za to jsme rádi.

rychle

Bydlete už za 4 měsíce. Postavíme to opravdu rychle

Díky montovaným dřevěným panelům Váš dům zvládneme postavit do 3 měsíců od začátků prací. Dům bude těsně před dokončením. Finální stavbu i s klíčem vám předáme za 4 měsíce od začátku prací. Neklameme vás, je to opravdu tak rychlé a stěhovat se můžete dříve, než stačíte vypovědět nájemní smlouvu.

prostredi

Bydlete v domě, který dýchá. Stejně jako Vy.

Stavíme z kvalitního dřeva s technologií Activ’Air, které dýchá a zároveň čistí vzduch. Dřevo je materiálem, které zpříjemní vaše bydlení a spojí vás s přírodou. Přesně tak, jak je nám to od nepaměti přirozené.

energie

Nízká energetická náročnost

Odečtěte 2 měsíce z topné sezóny, za které nemusíte vůbec platit. Jeden měsíc na podzim a druhý na konci zimy. Díky správné orientaci vašeho nového domu vůči světovým stranám, prosklených částí, skvělému izolačnímu materiálu a využití energetických panelů šetříte energii, tudíž své finance každý den.

pozadavky

Řekněte nám jak to chcete, my to postavíme

Společně navrhneme projekt podle vašich představ. Je důležité, abyste svůj nový domov milovali a proto dbáme na to, aby byl přesně takový, o kterém jste vždycky snili.

dum-domov

Nejen dům, ale Váš nový domov

Žijte svůj život tam, kde se Vám to líbí a milujete to. Hezké prostředí a krásný dům, který není jen stavbou, ale domovem pro celou vaší rodinu. Postavíme Vám dům, do kterého se budete chtít po dlouhých cestách vracet, postavíme dům, který bude vaším domovem.

Zavolejte nám a domluvte si s námi nezávaznou schůzku +420 778 092 218

nebo nám zanechte kontakt a my Vám zavoláme
hned, jak to bude možné

Fields marked with an * are required