Technologie použitého materiálu

Hlavním důvodem stavby nízkoenergetického domu je úspora energie a také vašich financí. Ať už vytápíte nízkoenergetický dům čímkoli, vždy ušetříte. Je prokázáno, že u nízkoenergetických a pasivních staveb dochází ke zkrácení otopného období. Jednoduše řečeno to znamená, že je možné zkrátit období o jeden měsíc na podzim a o jeden měsíc na jaře, samozřejmě to také souvisí s mírou využívání sluneční energie a s umístěním domu na pozemku.

Nízkoenergetické domy mají své základní znaky jako je například kompaktní tvar bez zbytečných výčnělků, prosklené plochy jsou orientovány na jih, nadstandartní tepelné izolace, regulace vytápění využívající tepelné zisky. Každý z našich domů je dle legislativy vybaven tzv. Průkazem energetické náročnosti budovy, dle kterého lze poznat jak je dům úsporný.

Venkovní stěna

  1. omítka
  2. fasádní polystyrén EPS 70F 200mm
  3. sádrovláknitá deska Rigistabil (Activair) 15mm
  4. Dřevěná konstrukce s tepelnou izolací 120mm
  5. pározábrana
  6. vzduchová mezera s dřevěným roštem 50mm
  7. sádrovláknitá deska Rigistabil (Activair) 15mm

Nosná vnitřní příčka

  1. sádrovláknitá deska Rigistabil (Activair) 15mm nosná izolovaná konstrukce z KVH profilu 120mm

Naše montované rodinné domy na klíč jsou domy nové generace, vyznačují se především vynikajícími tepelnými vlastnostmi a stabilní konstrukcí. Spojením vlastností našich dřevostaveb a plastových oken s izolačním sklem vytváří výborné zvukové vlastnosti domu. Technologické postupy jako i samotné materiálové složení našich dřevostaveb splňují standardy ve stavebnictví a dále odráží moderní trendy při realizaci dřevostaveb, které jsou určovány právě vámi – našimi klient.

Zavolejte nám a domluvte si s námi nezávaznou schůzku +420 778 092 218

nebo nám zanechte kontakt a my Vám zavoláme
hned, jak to bude možné

Fields marked with an * are required